Новини

Онлайн і трохи наживо: Як святкуватимуть Великдень в Івано-Франківську

|

На Великодні свята в Івано-Франківську частину заходів вирішили провести онлайн, а частину все ж у живому форматі, пише WestNews.

За словами директора КП “Простір інноваційних креацій “Палац” Володимира Гайдара, через карантинні обмеження планують проводити заходи онлайн та офлайн. Серед заходів із можливістю живої участі такі:

  • 23-го квітня – виставка писанок з паперу Володимир Гарматюка.
  • 24-го квітня – проведуть майстер-клас з виготовлення таких писанок.
  • 25-го квітня – майстер-клас з традиційного писанкарства “Котилася писаночка”. Цього ж дня в Палаці Потоцьких відбудеться концерт струнного ансамблю.
  • 26-го квітня митці зі Львова презентуватимуть сакральний гербарій та виставку у сакральній тематиці. 28-го квітня з урочища Підлюте, з колишньої резиденції Шептицького, привезуть великодні дзвони.

“Як і два роки тому, будуть лунати дзвони. Будь-хто, хто зайде на територію Палацу під час Великодніх свят, зможе відчути святковий настрій”, — розповів Суспільному Володимир Гайдар.

З 28-го квітня до 15-го травня на території Палацу Потоцьких відкриють виставку художника Модеста Сосенка. На окремій інсталяції презентуватимуть сакральні ескізи.

29-го квітня о 21-й годині камерний хор “Воскресіння” проведе передвеликодній концерт. А у третій день свят, четвертого травня, на території Палацу Потоцьких відбудеться аудіовізуальний перформанс.

“Це досить цікаве поєднання. Буде цікаво і тим, хто дивитиметься онлайн”, — додав Володимир Гайдар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова МОЗ розповів про обмеження на Великдень

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі