Кримінал

Операція “Будівельник “: на Прикарпатті занизили вартість житла у два рази

|

Податкова міліція Прикарпаття викрила двох забудівників, які занижували вартість проданої нерухомості та обороти продажів, пише WestNews.

В результаті – двох забудовників на Прикарпатті податківці обґрунтовано звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму понад 14 мільйонів гривень.

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області викрито в ухиленні від оподаткування два підприємства, які здійснювали свою діяльність з будівництва та реалізації нерухомості на території обласного центру та одного з районів.

Так, підприємство, що зареєстроване в м. Івано-Франківську реалізовувало квартири по ціні 12 000 грн за метр квадратний, а з метою ухилення від сплати податків вказувало лише 7 000 грн за м2, як в договорі купівлі-продажу, так і в податковій та бухгалтерській звітності. Таким чином, службові особи товариства ухилились від сплати податків на суму понад 11 млн грн.

Інше підприємство з смт. Богородчани, не відобразило реальні обсяги проданої нерухомості в сумі понад 16 млн та внаслідок чого недоплатило до бюджету майже 4 млн грн. податків.

За результатами проведених слідчих дій, у тому числі обшуків в офісних приміщеннях підприємств, податкові міліціонери здобули докази протиправної діяльності згаданих суб’єктів господарювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад три мільйони: на Прикарпатті підприємці ухилялись від сплати податків

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі