Новини

Оптимізація судів на Прикарпатті: шість замість 17-ти

|

​Робоча група при Комітеті Верховної Ради з питань правової політики погодила нові схеми мережі судів ще для трьох областей, зокрема, Івано-Франківської, пише WestNews.

Зміна мережі загальних місцевих судів в областях пов’язана зі зміною адміністративно-територіального устрою у розрізі районів.

Щодо схеми судів Івано-Франківської області, то після більш детального опрацювання, зокрема з урахуванням навантаження на суддів і за кількістю розглянутих справ, вона скоротилася з семи судів до шести. Про це інформують у Раді суддів України.

Як зазначили керівники територіального управління, начальник Оксана Рибак та заступник Ігор Андрієчко, кількість суддів і навантаження на суд дозволяє об’єднати в один два суди. Мова йде про Косівський районний суд та Верховинський районний суд області.

“На базі цих судів буде утворений Косівський окружний суд, до якого за підсудністю увійдуть територіальні громади двох новоутворених районів. Бо, як показують розрахунки по навантаженню, не зовсім доцільно утримувати суд, де справи розглядатиме один суддя. Ця позиція також узгоджена з головою Івано-Франківського апеляційного суду”, – інформував Ігор Андрієчко.

Відтак, в Івано-Франківській області після оптимізації замість 17 місцевих загальних судів діятиме 6 окружних судів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу в Україні

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі