Новини

Пам’яті Фіделя Кастро: Лідер кубнської революції у Франківську. ФОТО

Опубліковано: 26.11.2016, 09:51 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Лідер кубинської революції Фідель Кастро помер у віці 90 років.

WestNews пропонує пригадати легенду про те, як легендарний політик відвідав Іваано-Франківську на початок 1970-х років.

Кубинська делегація на чолі з Фіделем Кастро відправляється в європейське турне. Після Москви кубинці летять до соціалістичної Угорщини. Під час перельоту виникли проблеми з літаком, тож довелося робити змушену посадку на найближчому аеродромі. Ним виявився Івано-Франківськ. Через велику кількість військових частин місто було закритим для іноземних туристів, але для кубинського лідера зробили виняток, пише “Репортер”.

Фідель 3

Ремонт літака тривав сім годин. За цей час нежданим гостям зробили невеличку екскурсію центром міста, звозили їх на передові місцеві підприємства. А ще Фідель Кастро відвідав музей релігії та атеїзму, сфотографувався із маленьким хлопчиком Вовою та й повернувся на летовище у відкритому авто.

Столичні журналісти цей візит не висвітлювали, «Прикарпатській правді» також заборонили. Єдиним нагадуванням про перебування Кастро є кілька любительських фото, що довгі роки перебували у спецхрані КДБ. Тепер настав час їх розсекретити.

Фідель 1

Приблизно така інформація з’явилась на одному з краєзнавчих форумів, разом зі знимками Фіделя. Історія виглядала правдоподібно, але у фотографіях багато користувачів запі­дозрили фотошоп. І правильно зробили! Колажі і легенду до них створив франківський художник Андрій Головань. До цього він уже «запрошував» до Станиславова Володимира Леніна та полководця Олександра Суворова.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ