Новини

Перинатальний центр закупив обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва, – Волгін. ФОТО

Опубліковано: 27.06.2018, 17:15 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Перинатальний центр Івано-Франківська закупив «супер» обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва апарату за ціною 2,3 мільйона гривень.

Принаймні так стверджує депутат Івано-Франківської міської ради та невтомний активіст Адріан Волгін. За його інформацію, ціна «нового» апарату в тричі завищена і практично дорівнює ціні дійсно новітнього УЗД-апарату 2018 року випуску, інформує WestNews.

«І це для наших вагітних жінок і немовлят, за наші з вами бюджетні гроші!», – обурюється депутат.

Депутат переконаний, що максимальна вартість апарату  зараз – 640 тисяч гривень.

«Коли, ваші дружини (якщо на рівних правах) будуть народжувати вам дітей, лежати в палатах того перинатального центру на їх «прекрасних» матрацах, ось тоді запитайте себе, чому? Чому у нас в країні практично вже прийнято так безбожно красти? Безбожно, з благословення та навіть освячення церквою!!!!

Звичайно, ми всі знаємо, що священика і мера теж «ввели в Оману» щодо того, що куплений апарат супер новітній і гідний 2,3 млн. грн. А в реальності, апарат, що був куплений (і так урочисто посвячений?) вийшов з виробництва, його максимальна вартість зараз – 640 тисяч гривень (і продавці ще знижку обіцяли зробити при «контрольній закупівлі»). А за 2,3 млн.грн. можна було купити новий УЗД-апарат Toshiba 2018 року випуску, і ще й гроші б залишилися близько 200 тис. грн.», – йдеться у дописі Волгіна в мережі Facebook.

Щодо цієї ситуації Волгін подав депутатський запит, а відповідь на нього виклав у соцмережу.

«Дуже яскравий приклад наочного пояснення того, чому ми всі так живемо в нашому спільному домі, який називається країною. Соромно, просто соромно», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лікарня жаху на Прикарпатті: стеля падає просто на голову, а зі стін виривається вітер. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ