Новини

Перших 100 днів голови ОДА: Андрій Бойчук про зроблене у сфері освіти. ВІДЕО

|

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук розповів, що йому вдалось зробити в освітянській сфері за перших 100 днів на посаді, пише WestNews.

Продовжуючи звітувати про роботу за 100 днів на посаді голови Івано-Франківської ОДА, Андрій Бойчук окремий час присвятив галузі освіти. Про це він розповів на своїй сторінці у соцмережі.

“Це дуже важлива сфера для нас, адже діти й молодь повинні мати найкращі умови для отримання знань. А ще діти мають бути патріотами та любити свою державу. Саме тому наприкінці грудня у ліцеї №23 імені Романа Гурика в Івано-Франківську для викладання предмета «Захист Вітчизни» ми відкрили сучасний кабінет із новим обладнанням: лазерний тир, бронежилети, комп’ютери тощо. Його вартість – майже пів мільйона гривень. Обладнання для класу придбано в рамках обласної Програми розвитку освіти Прикарпаття”, – зазначив голова Івано-Франківської ОДА.

За його словам, активно проводиться робота щодо створення в закладах освіти інноваційного освітнього середовища в рамках реалізації державної політики щодо підвищення якості освіти. Наприклад, у лютому в Коломийському ліцеї № 4 ім. Сергія Лисенка відкрито сучасну STEAM-лабораторію. Обладнання для неї придбали за кошти освітньої субвенції зі співфінансуванням з обласного бюджету. Мова йде про 2,2 мільйона гривень.

Не менш важливе для нас питання – розвиток спорту в закладах освіти. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, придбали та передали школам спортивне обладнання для занять бадмінтоном та придбали спортивний інвентар для позашкільних закладів освіти.

Також на базі закладів професійно-технічної освіти області відкрили три навчально-практичні центри за галузевим спрямуванням: «Кравець. Закрійник. Вишивальник» в Центрі професійно-технічної освіти №1 міста Івано-Франківськ, «Зварник. Електрогазозварник. Електрозварник ручного зварювання» у Вищому професійному училищі №21 міста Івано-Франківськ, «Кухар. Кондитер» в Коломийському професійному ліцеї сфери послуг. Вартість створення центрів складає понад 7 мільйонів гривень.

Здоров’я учнів та працівників закладів освіти – одне з найважливіших питань, особливо у часи пандемії COVID-19. Тому було придбано 3,9 мільйона штук медичних масок та 28,8 тисячі одиниць дезінфікуючих засобів на суму 23,1 мільйона гривень.

“Також ми збільшили розмір щомісячної стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 50 студентам-учасникам АТО/ООС з 1000 до 1400 гривень, розмір щомісячної стипендії 10 студентам закладів фахової передвищої освіти – переможцям міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів з 1250 до 1600 гривень та 10 студентам закладів вищої освіти – з 1660 до 2040 гривень”, – розповів Андрій Бойчук.

А також додав, що за цей час засновано стипендію голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 10 студентам закладів вищої освіти у розмірі 2040 гривень, 10 студентам закладів фахової передвищої освіти – 1600 гривень та 10 учням закладів професійно-технічної освіти, батьки яких загинули під час участі в АТО/ООС або члени сімей загиблих учасників Революції Гідності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 100 днів на посаді голови ОДА: Андрій Бойчук розпочав звітування з ситуації із COVID-19. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі