Новини

Підозрюють корупцію: у школі на Прикарпатті проведуть службове розслідування

|

В одній зі шкіл Калуської тергромади проведуть службове розслідування через підозру в корупції, пише WestNews.

Про зловживання з боку керівництва у одній із сільських шкіл, які виявили під час перевірки, розповіла заступниця міського голови Калуша Надія Гуш. У навчальному закладі зафіксовано чимало порушень. Тому створено тимчасову комісію, яка проведе службове розслідування, інформують “Вікна”.

“На ім’я міського голови надійшла скарга від одного із працівників закладу освіти в одному із старостинських округів, де зафіксовано про те, що є порушення зі сторони керівництва щодо роботи закладу. Попередньо ми виїжджали і зафіксували надзвичайно багато порушень. Тому дано завдання про створення тимчасової комісії про проведення службового розслідування стосовно зловживань, які відбулися у навчальному закладі”, — зазначила Надія Гуш.

Заступницю міського голови обурила книга наказів цього навчального закладу, яка започаткована в 1979 році:

“Це катастрофа. Я колись очолювала початкову школу. Станом на 1 вересня директор школи видає орієнтовно 30-40 наказів, а тут було 2-3 — максимум 4 накази. Уявіть собі, зошит — книга наказів заведена у 1979 році і до цього часу продовжується. Ми ці порушення будемо ліквідовувати і беремо під свій особистий контроль.

У діяльності роботи сільської школи зафіксована, за словами заступниці, і корупційна складова. Тому, можливо, доведеться звернутися і до правоохоронних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викрили на корупції посадовця одного із лісгоспів: продавав деревину як техсировину. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі