Новини

Поетеса з Калущини отримала Міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди

|

Поетеса з Калущини Галина Пухта отримала Міжнародну літературну премію “Сад божественних пісень” імені Григорія Сковороди за збірку віршів “У сповитку сльози”, пише WestNews.

“Велике спасибі голові Комітету з нагородження премією п. Василеві Слапчуку, президенту Міжнародної літературно-мистецької Академії України п. Сергієві Дзюбі за увагу до моєї скромної творчості!”, — зазначила поетеса.

Довідково: Міжнародна літературна премія імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» заснована 1 березня 2005 року громадською організацією «Чернігівський інтелектуальний центр» та Волинським товариством «Світязь» з метою розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, громадських діячів та меценатів.

Засновником премії є Міжнародна літературно-мистецька академія України.

Щороку Комітет нагороджує лауреатів Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень»: письменників, митців, науковців, журналістів, громадських діячів та меценатів, які мешкають в Україні і за кордоном.

Кандидатура кожного претендента на здобуття премії обговорюється всіма членами Комітету і затверджується відкритим голосуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі Тисменицької громади з понеділка йдуть на канікули

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі