Комуналка

Понад 400 мільйонів гривень цього року піде на ремонт прикарпатських доріг

|

Прикарпаття цього року отримає на ремонт доріг майже на 20% менше грошей в абсолютних цифрах, ніж минулого року, пише WestNews.

“У минулому 2020-му році на дороги місцевого значення Прикарпаття було виділено 523 мільйони гривень. Цього року, ухвалюючи обласний бюджет, Франківщина прийняла дорожню інфраструктурну субвенцію в розмірі вже 427 мільйонів”, — розповів у коментарі Суспільному голова Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Довірак.

За його інформацією, на Прикарпатті є 830 кілометрів обласних доріг і 2 200 кілометрів сільських шляхів. Якщо вартість дрібного поточного ремонту одного кілометра дороги складає в середньому 5-7 мільйонів гривень, то для того, щоб відремонтувати усі дороги Прикарпаття місцевого значення, області потрібно мати, за підрахунками Ігоря Довірака, 14-20 мільярдів гривень.

Печеніжинська громада на ремонт доріг місцевого значення минулого року отримала субвенцію у розмірі 6 мільйонів гривень. Яке буде фінансування цього року, в громаді не знають. Ігор Довірак каже, що капітального ремонту передусім потребують дорожні ділянки Печеніжин-Слобода (8,9 км) і Сопів-Княждвір. До облаштування доріг у громаді, за його словами, в окремих випадках долучаються самі жителі. До прикладу, в селі Молодятин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держава не дає: у Прибилові, що на Тлумаччині, люди збирають гроші на ремонт доріг у селі

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі