Португальське місто Брага стало містом-побратимом Івано-Франківська

Опубліковано: 08.12.2016, 10:36 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Угоду про співпрацю між Івано-Франківськом та Брагою (Португалія) 8 грудня підписали Президент Муніципалітету Рікардо Ріо та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Руслан Марцінків відбув з робочим візитом до Португалії та офіційно представив наше місто на «Українському тижні». Результатом візиту стало підписання угоди про партнерство, повідомляє прес-служба міського голови.

Офіційна церемонія проходила у залі міської ратуші Браги в під час «Українського тижня». Рікардо Ріо наголосив, що їхнє місто підтримує тісну співпрацю з Україною. За його словами, підписання угоди про співпрацю дозволить не тільки збільшити кількість потенційних відвідувачів, але й створить сприятливі умови для тісної економічної співпраці. Політик запевнив, що Івано-Франківськ є дуже привабливим містом для залучення інвестицій.

Руслан Марцінків зазначив, що переговори про офіційний візит і майбутній меморандум йшлися вже давно. У цьому португальському місті значна українська діаспора, тому економічна і туристична співпраця вигідна обом сторонам. Також він підкреслив, що муніципалітет працює над розширенням географії міст-партнерів Івано-Франківська.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини