Кримінал

Позов задоволено: на Прикарпатті прокуратура повернула у власність держави майже 80 га землі

|

Господарським судом Івано-Франківської області 17.05.2018 в повному обсязі задоволено позов заступника керівника Тисменицької місцевої прокуратури.

Позов здійснювався в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області до Сарниківської сільської ради, СГ ТОВ «Уїзд» щодо визнання незаконним та скасування рішення сесії від 23.01.2018 «Про передачу земель в оренду» та звільнення земельної ділянки площею 76,99 га, інформує WestNews.

Указане рішення органу місцевого самоврядування прийняте в порушення вимог земельного законодавства, що призвело до незаконного користування землями сільськогосподарського призначення державної форми власності, оскільки розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів з 01.01.2013 належить центральному органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин (Держгеокадастру України) та його територіальним органам.

Нагадаємо, на Прикарпатті держпосадовець вимагав хабар у сумі сім тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не відповідають чинному законодавству: Апеляційний суд виправдав скандального журналіста з Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі