Працівник конопляної плантації на Косівщині відбудеться штрафом

Суд виніс вирок працівнику наркотичної плантації конопель на Косівщині. Він відбудеться штрафом, пише WestNews.

Відповідний документ з’явився в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Плантацію виявили у червні 2019-го року. Організатори “бізнесу” облаштували теплиці з вирощування овочів загальною площею 40 тисяч квадратних метрів. Теплиці організатор злочинної групи орендував. 11-го вересня 2019-го року правоохоронці виявили 89 366 нарковмісних рослин, які вирощували для виготовлення канабісу.

До роботи організатори наркобізнесу залучили чоловіка, який не знав про їхні плани. Він погодився на роботу за 1 000 гривень.

“Щоденно, діючи умисно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно-небезпечні наслідки свого протиправного діяння, брав участь у вирощуванні нарковмісних рослин конопель на території орендованого організатором тепличного комплексу”, – йдеться у тексті вироку, пише Суспільне.

Працівник теплиць повністю визнав свою вину. Чоловік пояснив, що нічого не знав про план організаторів. Також не знав про вирощування наркотичного засобу. Працювати почав через важке матеріальне становище. У вчиненому чоловік розкаявся та попросив суворо його не карати.

Суд призначив чоловіку штраф у 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ця сума на сьогодні дорівнює 10 200 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 3 роки позбавлення волі засудили чоловіка, який вирощував коноплі

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі