Новини

Президент МФК “Прикарпаття” розповів про проблеми: лікування та інші маніпуляції через ProZorro

|

Президент МФК “Прикарпаття” Василь Ольшанецький відверто розповів про проблеми, які постали у зв’язку з фінансуванням клубу із міського бюджету, відсутність власної бази й стадіон, який ніяк не збудують протягом 30 років.

Керівник клубу повідомив, що на час створення команди був складений бюджет на суму 4-4,5 млн. грн. Левова частина коштів надходила з міського бюджету, свої частки вклали обласна рада й приватне підприємство “Віза-Вторма”, пише UA Футбол.

Тоді футболісти отримували зарплату по 4-5 000 грн на місяць. “П’ять тисяч гривень в місяць – це була найвища зарплата футболіста. Зараз… в межах 20 000 гривень“, – зізнався президент МФК.

Окрім того, зауважив Василь Ольшанецький, гравці отримують преміальні (однакові для кожного футболіста) за кожен матч, який виграли на виїзді або вдома.

Зараз міській раді Івано-Франківська із фінансуванням футбольного клубу допомагають приватні будівельні компанії. Однак оскільки і надалі основною залишається частка бюджету Івано-Франківська, то всі закупівлі в клубі, де сума вища за 50 000 гривень, проходять через ProZorro. Пан Ольшанецький цим пишається і називає принциповою позицією відкритість із використанням коштів клубу.

У клубу є бізнес-план, у якому йдеться про вихід із Першої ліги до УПЛ. Наразі ж фінансування для його втілення немає, тому “Прикарпаття” бореться за потрапляння до першої шістки.

Для реалізації більших амбіцій клубу необхідна власна база. Зараз же тренування відбуваються на запасних полях або на “Хет-трик Арені”. “Найчастіше тренуємося на нашому стадіоні. Мало полів з хорошим покриттям. Той же “Хет-трик” має штучне покриття, воно зовсім інше, там інакше працюють м’язи, і гравці отримують чимало травм. От чому мер сказав, що є проблеми з фінансуванням. Через те, що на всі обстеження, операції та реабілітації для футболістів ми не можемо використовувати бюджетні кошти. Для цього нам потрібні вільні фінанси, якими ми зможемо користуватися. Ви розумієте, що зараз провести операцію футболістові дуже дорого, я вже не говорю про реабілітацію. Одному нашому гравцеві зробили операцію на хрестоподібних зв’язках коліна, вартість її була 35 тисяч гривень і десь близько 25 тисяч вартувала реабілітація”, – пригадав президент.

Клуб, як наголосив Василь Ольшанецький, все оплатив. “Адже у контракті, який підписують гравці, вказано, що в разі отримання травми клуб бере на себе відповідальність. Нам дуже бракує коштів. Якщо ми вирушаємо на виїзд, то більшість ресторанів та готелів не хочуть працювати з бюджетними коштами. Клуб не має нічого: ні автобуса, ні бази. Хоча це життєво необхідно. Якщо ми хочемо вийти в Прем’єр-лігу, без цього всього там нема що робити”, – зауважив Ольшанецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Президент МФК Прикарпаття прокоментував ситуацію з договірними матчами. ВІДЕО“.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСпорт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі