Кримінал

Прикарпатські правоохоронці повідомили про підозру сільському голові, який підробив рішення сесії

Опубліковано: 28.11.2020, 15:51 | Автор: Наталія Вінничук
Прикарпатські правоохоронці повідомили про підозру сільському голові однієї з сільрад Тисменицького району, який організував незаконну передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, пише WestNews із посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.
Сума завданих збитків територіальній громаді склала майже 300 тисяч гривень.
В ході досудового розслідування слідчим відділенням Тисменицького відділу поліції встановлено, що посадова особа підозрюється у закінченому замаху на зловживання владою і своїм службовим становищем, а саме: 14 січня поточного року, без розгляду на засіданні сесії сільської ради проєкту із землеустрою, сільський голова самостійно підготував неправдиве рішення сесії, засвідчив його власним підписом, скріпив печаткою сільської ради і, тим самим, надав статусу офіційного документа. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.
Відповідно до фіктивного рішення земельні ділянки на території сільської ради Тисменицького району передано у власність двом особам. Відтак, у результаті злочинних дій голови сільської ради, земельні ділянки передані у власність третім особам, але при цьому вони не вибули з власності територіальної громади. Згідно ухвали суду сума матеріальних збитків складає 268 тисяч 264 гривні.
27 листопада процесуальним керівником у кримінальному провадженні повідомлено про підозру голові за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 364 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк) і ч. 1 ст. 366 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років) Кримінального кодексу України. Крім того, санкції статей передбачають позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Такі незаконні дії сільський голова вчиняє не вперше. Наразі аналогічні правопорушення перебувають на розгляді в суді.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ