Новини

Прикарпатські студенти організували благодійний “Різдвяний ярмарок” для потреб дітей-сиріт

Опубліковано: 10.12.2016, 13:39 | Автор: dmytrosvintsitskiy

8 грудня на базі кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму відбувся благодійний «Різдвяний ярмарок».

Про це журналістам WestNews повідомили у прес-службі ПНУ.

Студенти та викладачі спеціальностей “Готельно-ресторанна справа” і “Курортна справа” проводять такий захід традиційно у переддень дня Святого Миколая. Як зазначили організатори, усі благодійні кошти та подарунки, виготовлені власноруч учасниками заходу, будуть передані дітям, які проживають у Містечку Милосердя Святого Миколая, що в Крихівцях.

На благодійний “Різдвяний ярмарок” завітали студенти та викладачі факультету туризму, працівники університету, старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста та представники засобів масової інформації. У рамках програми свята відбулися цікаві та різноманітні заходи, а саме: банкетне сервірування «Різдво та Новий рік у Карпатах та Європі», майстер-клас «Ангелик – на щастя», благодійний ярмарок “Святий Миколай – дітям”, лялькова вистава “Таїнство”, історичний екскурс «Готелі Галичини : політ через віки», вистава “Лис Микита” та етно-шоу «Середньовічний Станиславів : захисники Вітчизни».

Розпочався захід коротким екскурсом в історію Новорічних та Різдвяних свят. Організатори розповіли,зокрема, як зустрічають Новий рік у різних країнах світу, про застільні різдвяно-новорічні традиції свят різних народів та провели презентацію приготування страв. Під час благодійного заходу бажаючі мали чудову нагоду взяти участь у майстер-класі по виготовленню паперової іграшки – різдвяного Ангелика.

У рамках програми заходу присутні переглянули презентацію “Готелі Галичини: політ через віки”, під час якої ознайомилися з традиціями галицької гостинності. Не менш цікавим дійством заходу були представлені студентами вистава “Лис Микита” та лялькова вистава “Таїнство”. Впродовж свята відбувся благодійний ярмарок “Святий Миколай – дітям”, традиційним символом якого став медовий пряник, а також різні солодощі та домашня випічка. Кожен із гостей міг скуштувати солодке чи придбати подарунок, внісши свою благодійну пожертву в скарбничку.

Завершився захід етно-шоу “Середньовічний Станіславів: захисники Вітчизни”, під час якого учасники клубу історичної реконструкції “Зигмунд” під керівництвом Андрія Дембровського продемонстрували лицарські обладунки та провели поєдинок.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ