Новини

Прикарпатські студенти здобули кубок голови НБУ

Опубліковано: 26.11.2020, 16:11 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника перемогла у Всеукраїнському змаганні «Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам» (NBU University Challenge 2020).

У п’ятницю, 20 листопада, в онлайн-фіналі майбутні економісти здобули кубок Голови НБУ та диплом І ступеня серед 35 команд – представників 27 університетів, з 13 областей України та Києва, інформує пресслужба університету.

“Щиро радіємо за досягнення команди у складі капітана Віталія Крамара, а також Марії Вацеби та Наталії Романів! Вітаємо також наставника – кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної кібернетики економічного факультету Андрія Пілька”, – йдеться в повідомленні.

Змагання NBU University Challenge спрямоване на наближення студентської молоді до практичної роботи комітету монетарної політики Нацбанку та процесу встановлення облікової ставки.

Завдяки цьому конкурсу наші студенти мали можливість на практиці закріпити здобуті в університеті теоретичні знання. Під час фіналу 3 найсильніші команди презентували пропозиції по удосконаленню операційного дизайну монетарної політики.

Студенти змогли уявити себе на місці членів Комітету монетарної політики НБУ та відповідали на питання журі, яке виконувало роль Правління Центрального банку.

Основним завданням команд було підготувати та презентувати власні рекомендації для Правління НБУ щодо монетарної політики. Необхідно було обґрунтовано відповісти на ключове питання конкурсу: “Яким має бути рішення Правління НБУ щодо облікової ставки і чому?”

До перегляду онлайн-фіналу долучились представники та наставники інших команд.

Команда Прикарпатського отримала також сертифікати на стажування в Національному банку України. І разом з усіма учасниками студентського чемпіонату отримала запрошення на онлайн мотиваційний сніданок з топменеджерами НБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідома Галицька Гуцульщина: прикарпатський науковець презентував історичну книгу. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ