Прикарпатські вибухотехніки зустрілися із студентами та провели навчання

|

Вибухотехніки ознайомили студентів коледжу фізичного виховання з видами зброї та правилами поводження у разі виявлення вибухонебезпечних пристроїв.

А все для того, щоб діти знали як діяти і максимально захистити себе та оточуючих. Про це WestNews повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Задля безпеки населення вибухотехніки постійно проводять навчання з протидії можливим загрозам. Навчають студентську молодь бути готовими та знати як правильно діяти у разі виявлення підозрілих предметів.

Перш за все, фахівці-вибухотехніки вказали, що категорично забороняється торкатися виявленого предмету чи пересувати його. Не можна біля них користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух). Також забороняється заливати його рідинами, засипати грунтом або чимось його накривати. Не дозволяється здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. Також дітей навчали правилам послідовності дій у разі виявлення підозрілих предметів та дій, якщо вибух не вдалося попередити і він відбувся.

Роман Дзібій інспектор-вибухотехнік наводив дітям приклади з практичної роботи, розказував про саморобні пристрої та механізм їх спрацювання, адже саме на такі випадки їм доводилося виїждати. Інспектор відзначив цікавість та активність студентів завдяки яким заняття відбувалися у формі діалогу, що дозволило взаємонавчатися.

Такі заняття, студенти підкреслюють, є і цікавими і життєво необхідними адже їх професійно навчають як врятувати своє життя чи зберегти здоров’я.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі