Без рубрики

Приклад для наслідування: диво-атлет із Прикарпаття відзначає своє 80-річчя. ФОТО

|

5 серпня святкує свій поважний ювілей відомий легкоатлет, фаховий викладач та спортивний довгожитель  Іван Ількович Файчак, інформує WestNews.

Він займається спортом усе життя, однак перемагати у міжнародних змаганнях почав у поважному віці. Спортсмен з Івано-Франківська здобував медалі чи не на всіх іграх, у яких брав участь. Та ще й понад десять нагород на світових та європейських змагання з легкої атлетики.

А ще, Іван Ількович – багаторічний викладач кафедри фізичного виховання ІФНТУНГ, член РАДИ ФЛАІФ, активна та життєрадісна людина. Приклад для наслідування для інших людей.

«В університеті він відомий своєю активною спортивною позицією і є справжнім прикладом для наслідування серед молодих спортсменів», – кажуть студенти.

Ще б так, адже Файчак не втомлюється доводити на легкоатлетичних першостях, що займатися спортом можна в будь-якому віці.

Зокрема, в 2019 році в італійському місті Анкона, на чемпіонаті Європи у приміщенні серед ветеранів, він зумів вибороти три срібні нагороди (п’ятиборствтво, біг на 60 метрів з бар’єрами та командний залік з кросу).

У своєму вже поважному віці пан Іван тренується щодня. Впевнений: привчати до спорту та здорового способу життя треба змалечку, тоді й активні пенсіонери перестануть бути дивиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лицар спорту: 80-річний ювілей святкує видатний спортсмен, наставник та функціонер з Івано-Франківська. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі