Новини

Пропустив два конкурси: Франківський кухар продовжує боротьбу на МастерШеф.Професіонали

|

Франківський шеф-кухар продовжує боротьбу у третьому сезоні кулінарного шоу МастерШеф.Професіонали, пише WestNews.

Цього разу у першому конкурсі учасники мали створити не лише смачну та збалансовану страву, а й створити візуальний шедевр! Щось таке, що могло б швидко розлетітися в інтернеті і стати принадою для відвідувачів. А у другому конкурсі завданням учасників було приготувати страву у посуді з льоду, який вони мали виготовити власноруч. За результатами двох конкурсів чорні фартухи отримали Владислав Цимбалюк, Віктор Шайдецький, Лілія Стоянова та Леонід Малюга. 

Битва чорних почалася з того, що на кухню шоу повернувся Микола Мигаль, який через стан здоров’я не брав участі у двох конкурсах 15 випуску. Саме тому він також отримав чорний фартух, щоб довести, що має право залишатися на проєкті.

На робочих столах учасників була лише одна страва — найекзотичніша, яку тільки знає Ектор. Поєднання ямсу, папаї та групера вважають дивиною навіть у ресторанах Азії! Звісно, страва нашпигована заморськими продуктами. Завдання — відтворити її смак і зовнішній вигляд, але використовуючи прості інгредієнти, які доступні кожному українцю. На роботу судді виділили півтори години. 

Франківський шеф-кухар Микола Мигаль відтворив цекзотичну страву, використавши картоплю для пюре та товстолоба замість групера, проте з маленькими хитрощами у вигляді спецій, маринадів та горіхів.

За результатами конкурсу найгірше із завданням упоралися Віктор Шайдецький та Леонід Малюга. Однак Віктор приготував гарну рибу і пюре, які були до смаку суддям. А от Леонід Малюга припустився фатальної помилки — величезної кількості кісток у рибі. Саме тому в 15 випуску шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 залишив Леонід Малюга. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський кухар на “МастерШеф.Професіонали” піднявся на балкон завдяки тюбику зубної пасти

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі