Новини

Протидія торгівлі жінками: Франківськ отримає 150 тисяч гривень від Канадського фонду

|

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради виграв міжнародний грант на суму 150 тисяч гривень.

Зокрема, ці гроші планують витратити на протидію торгівлі жінками та дівчатами, розповів під час засідання виконкому заступник керівника департаменту Назарій Куземка, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

28 травня департамент подав грант до Канадського фонду місцевих ініціатив.

“Позавчора (20 липня — ред.) ми отримали інформацію, що Івано-Франківськ обрали переможцем цього гранту. Нам нададуть фінансову підтримку на суму 150 тисяч гривень для реалізації проєкту”, — каже Назарій Куземка.

Ініціативу назвали “Протидія торгівлі жінками та дівчатами”. Його реалізовуватимуть з 1 серпня до 1 лютого 2022 року.

“Це є важлива соціальна проблема, яка за рівнем своєї злочинності поступається тільки продажу і торгівлі наркотиками та зброєю. Це — проблема, якій весь цивілізований світ надає великого значення, — розповідає Назарій Куземка. — Якщо ви знаєте, то однією з умов надання Україні безвізу було те, що країна повинна посилити роботу у сфері протидії торгівлі людьми. Намагатимемося розкрити і донести до суспільства, бо наші люди зорієнтовані на пошук кращої роботи за кордоном”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Долучились чехи та поляки: у Калуші стартувала акція п’ятого мотопробігу Єдності України. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі