Прикарпатці вдвічі частіше звертаються в екстрену службу газу

Протягом останнього тижня мешканці Прикарпаття вдвічі частіше стали звертатись на екстрений номер аварійної газової служби «104», пише WestNews.

Якщо влітку на екстрений номер за день надходить до 60 звернень, а минулого місяця  – 90, то протягом останнього тижня – до 150.

Головна причина різкого зростання кількості викликів – самовільне встановлення споживачами газових приладів для обігріву приміщень, втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів, а також їх неналежний технічний стан, зазначають у пресслужбі «Івано-Франківськгазу».

«Для наших працівників нема карантину чи сильних морозів. Вони повинні цілодобово  24/7 працювати, щоб у помешканнях наших споживачів був газ. Виїжджати і ліквідовувати витоки потрібно негайно, щоб не трапилося нещасного випадку. Чекати до спаду морозів не можна.  За зволікання можна заплатити дорогу ціну,  – каже начальник АДС «Івано-Франківськгазу» Сергій Прокопенко. – 70%  часу зміни  бригади АДС перебувають на вулиці: локалізовують витоки газу на підземних та фасадних газопроодах чи обладнанні газорозподільної системи».

Щоб вчасно відреагувати на виклик та не допустити надзвичайно ситуації, цілодобово працює 31 бригада «104». Це майже 400 працівників: майстри, слюсарі, водії та диспетчери. Минулого року вони опрацювали понад  22  тис. викликів і подолали 371 тис. км. Адже щоб доїхати в населений пункт сільської місцевості, бригаді «104» інколи потрібно проїхати десятки кілометрів. Для цього було закуплено лише пальне на 792 тис. грн.

На жаль, каже керівник АДС, такого ритму роботи та невисокої оплати праці багато кваліфікованих працівників не витримує. Молодь не поспішає поповнювати ряди екстреної служби «104», левова частка працівників – пенсіонери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регулятор схвалив зниження тарифів на розподіл для “Івано-Франківськгазу”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі