Здоров'я

Прикарпатців попереджають про небезпечну іграшку-конструктор

|

На території України виявлено небезпечну іграшку-конструктор «Неокуб», деталі якої складені з однакових кулястих магнітів.

Сьогодні десяткам дітей та підлітків була надана медична допомога від шкоди, завданої організму в результаті свідомого чи не свідомого ковтання деталей (елементів) дітьми, пише WestNews.

Держпродспоживслужба встановила ознаки невідповідності зазначеної іграшки вимогам пунктів 33 та 34 та пунктів 3 та 4 додатку 2 Технічного регламенту безпечності іграшок.

Тож працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області будуть проводити позапланові перевірки характеристик іграшок-конструкторів. Перевірятимуть їх склад, чи є у них деталі, які можуть завдати шкоду дитині. Це, зокрема, магнітні елементи, які призводять до ризиків ковтання та удушення.

Суб’єктам господарювання ринку дитячої іграшки нагадують про обов’язок негайно повідомляти про продукцію, яка ними розповсюджена та яка на підставі отриманої ними інформації становить ризики для споживачів (користувачів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатців попереджають про небезпечний кунжут

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі