Новини

Прикарпатські поліцейські пройдуть психологічну підготовку на університетських курсах

|

Фахівці-психологи Прикарпатського національного університету започаткували тренінги для працівників патрульної поліції Івано-Франківської області, пише WestNews.

Впродовж кількох наступних місяців вони навчатимуть патрульних поліцейських психологічних тонкощів для роботи у складних ситуаціях. Про це повідомляють на сайті Університету.

«Поліцейські щодня мають справу із негативними ситуаціями. Поліцейські мусять діяти чітко в межах закону, але всі ми люди і часто на службі бачимо такі речі, що виходять за межі людського розуміння. Треба розуміти і знати, як діяти в таких ситуаціях, як допомогти дитині і як тримати себе в руках, коли бачиш, що відбулося», – пояснює начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в області Олександра Бабецька.

Один із тренінгів буде присвячено психології натовпу. Поліцейських вчитимуть опановувати натовп, управляти ним, попереджати і прогнозувати його дії.

“Агресія породжує агресію у відповідь, тому важливо самому не стати жертвою натовпу і професійно виконувати свої службові обов’язки”, – пригадує старший інспектор Управління патрульної поліції в області Богдан Настич події трирічної давнини.

Тоді, у вересні 2017 року поліцейським довелося вгамовувати натовп розлючених фанатів після футбольного матчу між “Прикарпаттям” та “Карпатами”.

Тренувальні методики, які застосовують фахівці факультету психології, розробляли у лабораторіях факультету. Частину тренінгів – як то про психологію натовпу та домашнє насильство – розроблено спеціально для патрульної поліції. Серія тренінгів триватиме кілька місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ювенальні поліцейські провели зустріч з прикарпатськими школярами. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі