Новини

“Прикарпаття” на виїзді поступилось донецькому “Олімпіку”

|

Прикарпаття в першому турі здобуло розгромну перемогу в Ужгороді і прагнуло продовжити переможну серію в поєдинку з повністю оновленим Олімпіком. Донецький клуб навпаки стартував з крупної поразки в Кривому Розі.

Гості активно почали гру, але до гольових моментів справа не доходила. Гравці Олімпіка витримали стартову активність івано-франківців і вирівняли гру, пише WestNews.

Матч проходив в повільному темпі, з великою кількістю боротьби. На 31-й хвилині після удару Жуніора сітка вийшла з ладу і арбітр змушений був перервати гру на кілька хвилин. Перший тайм завершився закономірною нульовою нічиєю. Воротарі відверто занудьгували, як і глядачі на трибунах.

На початку другого тайму, характер гри не змінився. Відзначимо, що підопічні Литовченка додали в організації гри, якщо порівнювати з матчем проти Кривбасу. Однак, варто також зазначити, що гості діяли дуже просто в атаці, покладаючись на банальні завантаження м’яча в штрафний.

На 65-й хвилині Олімпік вийшов вперед. Новак впорався з ударом Прядуна зі штрафного, але першим на добиванні виявився Вадим Семчук – 1:0. На 76-й хвилині Цурупін закинув м’яч у штрафну і Іван Білий красивим ударом головою по неймовірній траєкторії з гострого кута відправив м’яча в сітку – 2:0 . Забити гол престижу гості так і не змогли. У підсумку, матч завершився перемогою Олімпіка – 2:0.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!