“Прикарпаття” зіграло два спаринги у Львові

|

Сьогодні, 27 лютого, у рамках підготовки до весняної частини сезону “Прикарпаття” провело одразу два контрольні поєдинки, пише WestNews.

Про це йдеться на офіційному сайті Команди рідного краю.

Підопічні Руслана Мостового вирушили до Львова, де зіграли з любительськими командами – учасниками цьогорічного чемпіонату України серед аматорів. Матчі відбулися на стадіоні зі штучним покриттям “Школяр”.

У першому суботньому спарингу івано-франківці поступилися “Карпатам”, які очолює Андрій Тлумак. Обидва голи були забиті до перерви: на 29-й хвилині Малецький відкрив рахунок, а наприкінці тайму гості пропустили вдруге після удару Богача. У підсумку, 2:0 перемога львівських аматорів.

У наступному матчі, вже іншим складом “Прикарпаття” протистояло триразовому чемпіону Львівщини і нинішньому лідеру Групи 1 чемпіонату ААФУ – “Юності” з Верхньої/Нижньої Білки.

Вже на 9-й хвилині Панасюк реалізував 11-метровий і відкрив лік забитим м’ячам. До перерви гості мали кілька нагод відзначитись, але це їм вдалось зробити лише на початку другого тайму. На 49-й хвилині Пархуць зрівняв рахунок, після чого більше забитих м’ячів не було – 1:1.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!