Новини

П’ятеро спортсменів з Прикарпаття здобули медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби. ФОТО

|

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків, який відбувся 19-21 січня 2021 року у Харкові, п’ятеро студентів Прикарпатського Національного Університету здобули призові місця.

Студенти ПНУ, а разом з тим вихованці Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина здобули золото, срібло та бронзу, WestNews з посиланням на сайт університету.

Призерами стали: Андрій Джелеп (золота медаль), Ігор Никифорук (золота медаль), Іван Білейчук та Валентин Блясецький (срібні медалі), Ярослав Гурський (бронзова медаль).

Зараз частина з них готуються до чемпіонату Європи та ліцензійного турніру, який дасть їм право боротися за виступ на Олімпійських іграх.

Четверо із п’яти призерів Чемпіонату України 2021 року починали майже одночасно у спортивному комплексі «Ластівка», на Снятинщині, під керівництвом тренера Івана Курилюка.

«Перемога наших студентів-спортсменів, вихованців Академії на чемпіонаті України – це велика подія. Академія боротьби Прикарпаття – це новий етап легендарної Джурівської спортивної школи. Радію, що цей новий етап розпочався з перемог. Це титанічна праця великої групи людей, які зробили цей успіх. Це той етап коли ми стаємо свідками дійсно величі української вільної боротьби. І я переконаний, що може за декілька десятиліть Прикарпаття буде мати призерів і чемпіонів олімпійських ігор», – зазначив ректор Ігор Цепенда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:21-річний студент з Франківська став чемпіоном України зі стрибків на лижах

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСпорт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі