Екологія

Рейтинг підприємств-забруднювачів: Бурштинська ТЕС увійшла до трійки. ІНФОГРАФІКА

|

У 2019 році промислові підприємства викинули до атмосфери 1,55 млн тонн шкідливих речовин.

Про це інформує WestNews з посиланням на “Ліга“.

Якщо ж дивитися на цифри окремих підприємств, то багато хто з них за рік знизив кількість шкідливих викидів. Однак загального показника за минулий рік Держстат не публікував.

“Найбруднішими” регіони за статистикою Донецька і Дніпропетровська області. Тут зосереджено безліч промислових об’єктів. Найчистіші – Миколаївська, Херсонська і Закарпатська області.

Перша четвірка, антирейтингу екологічності регіонів за рівнем забрудненості повітря, залишилася незмінною, незважаючи на зниження викидів.

 

 

Потужність підприємства, розташованого у Бурштині Івано-Франківської області складає 2334 МВт. Станція працює на вугіллі, природному газі та мазуті.

 

 

Дванадцять енергоблоків (потужністю по 200 МВт кожний) були введені в експлуатацію в 1965-1969 роках. З 1995 року Бурштинська ТЕС входить до складу компанії ДТЕК Західенерго Ріната Ахметова.

Зокрема, Бурштинська ТЕС є унікальною. Адже, з 2001 року вона відокремлена від об’єднаної енергосистеми України і працює у складі “Бурштинського острова” паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн.

Також на електростанції поступово модернізують обладнання. Зокрема, в 2018 році завдяки заміні електрофільтра для очищення газів на 10 енергоблоці викиди твердих речовин в атмосферу зменшилися до 50 мг/м3, що відповідає українським і європейським стандартам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Укрзалізниця” відновлює курсування поїздів з Києва до Галичини та Буковини

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ЕкологіяНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі