Новини

Рожнівська та Космацька громади ділились досвідом створення добровільних пожежних команд

|

Рожнівська та Космацька громади Косівського району Івано-Франківщини ділились досвідом створення і функціонування добровільних пожежних команд в рамках вебінару, пише WestNews.

Обидві громади знаходяться у гірській місцевості, тож питання безпеки для них є пріоритетним. Вони в числі п’яти прикарпатських громад узяли участь у проєкті «Підвищення цивільної безпеки в українських громадах», який реалізовувався спільно з ДСНС України та Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща.

«Питання безпеки у громадах – це спільне завдання для всіх. Тому не можна стояти остронь нього. Я сам член добровільної бригади і на власному прикладі закликаю захищати порядок у громадах. Це нас гуртує», – зауважив голова Рожнянської громади Сергій Радиш.

Своєю черговою очільник Космацької громади Дмитро Мохначук розповів, що пожежники приходять до навчальних закладів, щоб розповіти дітям про важливість розумного поводження з вогнем, що сприяє розумінню підвищення безпеки у громаді зі шкільної лави.

Керівник Івано-Франківського РО «U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк підкреслив, що одим з найважливіших завдань Програми є посилення управлінської спроможності в громадах, у яких з’явилися нові повноваження та нові виклики. Одними з таких є, зокрема, безпека та цивільний захист.

В рамках вебінару експертка з цивільного захисту Аґнєшка Пясецька ознайомила присутніх із способами організації громадської безпеки в громаді, а також з алгоритмом створення добровільних пожежних команд, підготовкою плану дій щодо вдосконалення цивільного захисту. Приміром, Аґнєшка Пясецька підкреслила, що важливо звернути увагу на аналіз та запобіганням ризикам надзвичайних ситуацій в громадах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Косівські рятувальники отримали новий автомобіль. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі