«Водночас ми приступили до розбирання старого мосту та влаштування буронабивних паль під праву частину нового мосту. Проектом передбачено три смуги руху», – повідомив “Голосу України” заступник начальника з експлуатації ТОВ «ПБС» Михайло Литвинюк.

Через міст у Боднарові проходить одна з головних доріг Івано-Франківщини – дорога Н-10 Стрий – Мамалига. Рух тут дуже інтенсивний, тому, на жаль, старий міст не витримує навантаження. Новий почали споруджувати ще в 2006 році, але через брак фінансування звели тільки ліву частину.

«Дороги державного значення Н-10 «Стрий-Мамалига. Калуський район, село Боднарів. Дві половинки одного моста! Та, що ліворуч – новозбудована і по ній вже проїжджають учасники дорожнього руху! А та, що праворуч – доживає останні дні… Потужні крани, екскаватори демонтують стару конструкцію і на її місці постане така ж, як і зліва – друга половина нового моста!!! Як у житті – на зміну старості приходить нова молодість!», – каже начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Міст через річку Луква в селі Боднарів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки негоди: чи постраждали оновлені мости та дороги Івано-Франківщини від стихії