Новини

SaveКолонаду: В Івано-Франківську знову акція протесту біля готелю “Дністер”.ФОТО

|

Сьогодні, 8 квітня, в Івано-Франківську небайдужі мешканці знову зібрались на акцію протесту біля готелю “Дністер” під назвою “Голосовий виклик. Акція пробудження мера”, пише WestNews.

Активісти вкотре протестували проти скління простору під колонадою готелю і вимагали від власників споруди залишити його для вільного доступу мешканців. Також вони звернулись до міського голови з вимогою таки відреагувати на нищення пам’ятки архітектури, прибрати стовпчики, які загороджують прохід.

Усі бажаючі могли підійти та висловити свою думку, а також озвучити факти про історію будівлі, адже працював вільний мікрофон.

“Готель змінено повністю. Пам’ятки у нас вже нема. Зараз починаються наїзди на людей, сподіваючись, що вони будуть слабкі і десь хтось там загойдається потрошки. У нас це лише розпалює спортивний інтерес”, – зазначив один з активістів художник Андрій Єфіменко.

Він також додав, що наступну акцію, більш масштабну, активісти планують провести у день охорони історичних пам’яток.

До речі, екс-депутатка Івано-Франківської міськради Світлана Оришко біля мікрофона розповіла, що сьогодні отримала рекомендований лист від власників одіозної будівлі після участі у попередній акції. У листі вони вимагають від неї спростування недостовірної інформації щодо площі земельних ділянок, які перебувають у їх власності. Інакше – лякають судовим позовом.

В акції протесту взяв участь і попередній міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. За його словами, Мирослав Бойко і раніше створював проблемні ситуації, зокрема з будівництвом “Галереї Н” на площі Ринок.

“В мене з ним були неодноразово дуже тяжкі розмови. Бізнес є бізнес. Але якщо ми зараз дамо собі плюнути в обличчя, то це ганьба для нашого міста. Ми маємо відстояти її історичний вигляд!”, – сказав Анушкевичус.

До речі, ані представники власників готелю, ні вони самі, ні чинний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків до учасників акції так і не прийшли. Щоб донести свої вимоги до міської влади, під час заходу також ГО “Кам’яниця Австрія” розпочала збір підписів під озвученими вимогами, щоб протест не називали стихійним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “З них здерли шкіру”: франківський активіст – про реконструкцію готелю “Дністер”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі