Новини

СБУ: Росія готує вибори Ради та зрив безвізу

Опубліковано: 11.11.2016, 16:13 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Росія планує втілити масштабний план з дестабілізації ситуації в Україні, який збігається з планом “Шатун”. Його нібито виявили у зламаній пошті радника Володимира Путіна Владислава Суркова.

Про це заявив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик, передає West News з посиланням на ВВС.

“Ми отримали оперативні дані, які викривають плани РФ з масштабної дестабілізації ситуації в Україні, старт якої запланували на 15 листопада”, – заявив пан Дублик.

Він стверджує, що ці розвідувальні дані в цілому збігаються з так званим планом з дестабілізації суспільно-політичної ситуації під умовною назвою “Шатун” зі зламаної пошти Владислава Суркова.

СБУ стежить, як низка виконавців плану нібито їздить до Росії для отримання інструкцій та фінансування.

“Ворог розраховує на використання всліпу низки громадських організацій, які проводять масові акції в столиці та регіонах”, – заявив пан Дублик.

При цьому він назвав куратором громадських рухів з дестабілізації ситуації громадянина Вірменії Мартиросяна. За даними ЗМІ, саме через цю людину нещодавно силовики повертали в Україну рейсовий літак компанії “Белавиа”.

Дочасні вибори

“Мета плану – дестабілізація ситуації та дострокові вибори Верховної Ради, щоб привести до влади і посилення проросійських сил для ревізії та зміни проєвропейського вектору України”, – заявили в СБУ.

За даними спецслужб, старт активних дій запланували на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників.

Саме на цей день запланована акція ошуканих вкладників, яку вже підтримала Юлія Тимошенко.

З 17 листопада, за даними СБУ, акцент акцій зміниться на питання підвищення тарифів, а протест має перерости в блокування урядових структур.

“Російські сценаристи запланували масові безлади та отримання під час протистояння у них людьми ушкоджень”, – заявив Анатолій Дублик.

Зірвати безвіз?

В СБУ стверджують, що проміжною датою плану є 24 листопада – саміт Україна-ЄС.

“У випадку відповідної картинки безладів 15-17 листопада, це стане додатковим важелем для проросійськи налаштованих сил у Європарламенті відкласти це питання”, – кажуть в СБУ.

Раніше вже стало відомо, що до 24 листопада було дуже мало шансів для затвердеження Європарламентом безвізу.

На другу частину листопада, за даними СБУ, заплановані низка сепаратистських рішень обласних рад.

Раніше українські хакери заявили, що нібито зламали переписку Владислава Суркова, де містились листи щодо планів дестабілізації України.

Влада Росії заперечила автентичність листів.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ