Новини

Що нам віщують зорі: гороскоп на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку

|

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, 1 квітня.

Овен

У перший день квітня зірки радять Овнам займатися домашніми справами або офісною рутиною, роблячи акцент на перебудову колишнього укладу в дома і на роботі. Нові обставини і пов’язані з ними плани можуть потребувати суттєвої перебудови тієї платформи, на яку ви звикли спиратися. Можлива емоційна вразливість. Важливо проговорювати проблеми з близькими або обмірковувати їх про себе.

Телець

Тельцям сьогодні важливий зв’язок з близьким оточенням. День дозволяє спертися на інтуїтивне розуміння і на старі зв’язки, включаючи земляцькі і споріднені. Не слід недооцінювати емоційний контакт: він виручить вас, поки не сформовані нові правила спілкування, не затверджені форми документів, регламенти заходів, маршрути поїздок. Вірогідні короткі непорозуміння у спілкуванні з окремими людьми.

Близнюки

Сьогодні зірки радять Близнюкам враховувати в будь-якому питанні матеріальну основу. Наприклад, розміри можливого заробітку при пошуках роботи або порядок взаєморозрахунків при угодах. Це відповідний момент для обговорення фінансових і господарських дрібниць з нових позицій. Не кращими порадниками виявляться друзі: вони можуть дати вам підступний суперечливий орієнтир або посміятися над вашою проблемою.

Рак

Сьогодні сильна сторона Раків — чутливість, вона допоможе їм триматися подалі від підозрілих нововведень. Також, ви зможете задіяти свій літературний талант або комунікабельність. Це не найкращий момент для починань: не варто захоплюватися новими схемами, поки вони не випробувані іншими людьми. Велика ймовірність напружених відносин з окремими особами: лідерами груп, начальством.

Лев

Левам зірки підказують, що у перший квітневий день вони уразливі. Зовнішня бравада буде поєднуватися з внутрішньою ранимістю, яка посилить коливання. В цю добу краще не робити вибір, небажано виступати з ініціативою і поспішати з відповідним ходом. Приватні контакти краще публічних. Краще залишити при собі свою думку, особливо, якщо це емоційно забарвлені невиразні здогади.

Діва

В цей день головна зброя Дів — переговори і взаємна довіра. Краще не чекати стандартного розвитку подій і звичних емоційних реакцій. Може нетипово повести себе близький друг, родич або колега. Не виключені зміни в роботі сервісів, особливо, пов’язаних з технікою і електронікою. Не варто звинувачувати в цьому когось конкретно, включаючи себе: нові умови передбачають перебудову.

Терези

Терезам сьогодні потрібна нестандартна тактика. Вразлива особиста позиція, особливо, у партнерстві, в ролі керівника, при публічній популярності. Ситуація вимагає нетипового перебігу та грамотного балансу. Не слід недооцінювати роль приватних контактів. Розмовляти з начальством і підлеглими бажано при закритих дверях. Краще ухилитися від публічної конкуренції, від стандартної процедури співбесіди.

Скорпіон

Скорпіонам краще використовувати цю добу для дистанційного зв’язку, довірчого листування або пошуку відомостей. Особливий інтерес можуть надати новини, пов’язані з будинком, сім’єю, зарубіжжям, новим середовищем проживання. Актуальні мікси традицій і прогресу. Зірки радять шукати інформацію, а не конкретних людей. Не варто вибирати вчителя, юриста, лікаря, попутника, покровителя, зразок для наслідування.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям необхідно бути хорошими психологами. Співрозмовники чекають розуміння і часом схильні вами поволі маніпулювати. Можлива важлива розмова про захист, почуття або загальні ресурси. В «домашній» атмосфері легко розслабитися, видати цінний факт про себе або проговоритися про секрет, який є не лише вашим. Під впливом емоцій може з’явитися щедрість, тяга до благодійності.

Козоріг

Сьогодні Козорогам доведеться лавірувати між суперечностями. Важливо уникати моральних і юридичних пасток: зараз їх можуть розставити закони, почуття, партнери чи найближчі люди. У будь-якій розмові постарайтеся зберегти авторитет і гідність, якщо необхідно — відстояти свої територіальні чи інші права, але бійтеся добиватися свого за допомогою сварки: вона опустить вас в своїх або чужих очах.

Водолій

Сьогодні енергія Водоліїв навряд чи потече потужним потоком в задуманому напрямі. Наче в насмішку, доля зробить ситуації, які зіб’ють вас з пантелику або з потрібного курсу. Ви можете відволіктися на дім або рутину. Вас може підвести самопочуття. День заважає зібраності, розм’якшує волю, підживлює емоції. Не виключено, що ви захочете комусь допомогти і пожертвуєте заради доброї справи своїми планами.

Риби

В цю добу Риби не проти вдатися до роздумів, завести з кимось таємну розмову, поринути у світ фантазій або в літературну діяльність. Добре вести щоденники, спілкуватися з близькими, вести таємні розмови з дітьми. У відносинах важливіша пристрастей буде довіра, взаємна готовність вислухати і можливість виговоритися. Не час «переходити на особистості», доречні інтригуючі листи, музичні послання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні прогнозують потепління

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі