Новини

Що не варто купувати для дому. В Україні відкрили оригінальний “онлайн-магазин”

Опубліковано: 29.11.2020, 23:05 | Автор: Наталія Вінничук

Amnesty International презентувала соціальну платформу “Все не для дому” у форматі першого онлайн-магазину з товарами, що символізують типові сценарії домашнього насильства, пише WestNews.

Це проєкт в рамках міжнародної акції 16 днів проти гендерного зумовленого насильства. Він має на меті мотивувати жінок, чоловіків і дітей не ігнорувати проблему і не бути байдужими свідками насильства. Серед товарів на сайті – постільна білизна, на якій “не можна відмовляти чоловікові”; халат, що змушує цілодобово сидіти вдома чи штори, які приховують насильство, яке відбувається вдома. Про ці та інші речі, які точно не додадуть затишку у вашій оселі та не подарують сімейного щастя розповідають на УП.Життя.

“Ці, такі звичні нам речі побуту у багатьох сім’ях є символами фізичного, економічного, сексуального, та психологічного насильства, яке, втім, досі замовчується і сприймається як норма чи “приватна справа”. Маємо спільно протидіяти всім формам домашнього насильства, щоб воно перестало бути нормою та “приватною справою”. Цей злочин поряд, і він стосується кожної та кожного з нас”, – зазначила директорка Amnesty International Оксана Покальчук.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ