Щоб місцевий бізнес вижив: в Івано-Франківську виконком ухвалив звернення до Президента щодо послаблення карантину

Сьогодні, 3 березня, на позачерговому засіданні виконкому Івано-Франківської міськради ухвалили звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо внесення змін до карантинних обмежень, пише WestNews.

«Наша мета – пом’якшити карантин для Івано-Франківської міської громади. Тому що нинішній карантин «прикрив» більшу частину дрібного та середнього бізнесу. Тому ми вимагаємо від державної влади дозволити органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати, які заклади можуть працювати. А також переглянути обмеження щодо того – за яких умов», – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Підтримка підприємців – це необхідність цього часу. Карантин в тому чи іншому вигляді триває вже рік, і від цього дуже страждає місцевий бізнес. Величезна кількість мешканців міста і громади лишається без місця праці та засобів для існування. І від безвиході виходить на вуличні протести, щоб хоч якось достукатися до влади. Також вимагаємо від Кабміну дозволити органам місцевого самоврядування самостійно зменшувати податкове навантаження на підприємців. Аби місцевий бізнес міг вижити.

Нагадаємо, в Івано-Франківську сьогодні, 3 березня, вже вдруге відбуваються стихійні акції протесту підприємців під стінами будівлі обласної ради з перекриттям вулиць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдруге за тиждень: в Івано-Франківську підприємці протестують проти жорстких карантинних обмежень

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КарантинНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі