Шпиталь у Богородчанах забезпечить можливість надати своєчасну допомогу хворим на коронавірус

Як писав WestNews, сьогодні на території КНП «Богородчанська районна центральна лікарня» завершилось розгортання мобільного шпиталю для лікування хворих на COVID-19.

Облаштували його у надзвичайно короткі терміни. Задля цього працівники Державної cлужби України з надзвичайних ситуацій працювали у посиленому режимі.

Оглянути шпиталь прибув голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. Спільно з головним державним санітарним лікарем області Русланом Савчуком та начальником управління ДСНС в області Володимиром Чернецьким керівник Прикарпаття оглянув результати робіт, оцінив готовність до прийому пацієнтів.

«У найкоротші терміни ми розгорнули резервний мобільний шпиталь, який у разі необхідності буде задіяний для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Тож, якщо епідеміологічна ситуація на Прикарпатті погіршиться, тоді госпіталізація хворих відбуватиметься до цього госпіталю, – розповів Андрій Бойчук. – Своєю чергою хочу подякувати керівництву держави за надану підтримку. Адже наявність резервного шпиталю дає можливість забезпечити своєчасну допомогу хворим та врятувати їм життя».

За словами Андрій Бойчука, місце розташування шпиталю вибрано з огляду його доступності до реанімаційного відділення лікарні та епіцентру спалаху захворюваності. Адже саме у Богородчанському, Надвірнянському районах, містах Яремче та Івано-Франківськ упродовж останніх тижнів фіксується різке збільшення кількості хворих на коронавірус. Також у самій лікарні є можливість розгорнути додаткові ліжко-місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Богородчанщині розгорнули мобільний госпіталь. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі