Культура і мистецтво

Скрипаль-віртуоз Василь Попадюк і франківський гурт «Solar girls» презентували спільну роботу. ВІДЕО

|

В Івано-Франківську презентували спільну роботу скрипаля-віртуоза Василя Попадюка та молодого франківського гурту «Solar girls», пише WestNews.

В кліпі «New life» Василь Попадюк, скрипаль-віртуоз, світова зірка скрипкового мистецтва, заграв соло на скрипці і додав особливого колориту у пісню.

Автор ідеї створення кліпу на пісню «New life» – Денис Білієнко. Він же і композитор, аранжувальник та саундпродюсер проекту «Solar girls».

«Зародилась ідея цього музичного треку з простої замальовки, яку я вислав Василю Попадюку Інтернетом. Йому сподобалась ця демо версія і він дав згоду на спільну роботу», – говорить Денис Білієнко.

Далі вже було допрацювання музичної композиції, слова, які написала Людмила Лучин, і власне робота над самим виконанням, до якого творчо доклались усі учасники гурту.

А учасники гурту «Solar girls» всі різні і творчі, кожний вже має певний досвід на сцені. У проекті беруть участь студенти, випускники та викладачі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника: Аліна Яремина, молоді талановиті виконавці Софія Островська, Тетяна Юришко, Софія Виноградник, Вікторія Петрів, викладач Інституту мистецтв по класу гітари, який заграв партію акустичної гітари і соло на гітарі Станіслав Жовнір, хореограф – викладач ПНУ Дмитро Лека, який ставив хореографію у кліпі.

Ну і звичайно робота над відео до музичного треку, яке зняв талановитий прикарпатський кліпмейкер Андрій Снімщиков.

Сам трек – це «електронний саунд», який знаходиться на межі популярних сьогодні музичних стилів реп і хіп-хоп. Загалом – це мікс стилів, особливістю якого є поєднання живих партій (скрипка і гітара) з електронікою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сузір’я Діви”: у Франківську 13 жінок презентували власні відео-розповіді

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі