Новини

“Слуга народу” : програма та основні пріоритети партії

|

Політична партія президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» оприлюднила свою передвиборчу програму з якою йде на парламентські вибори, що відбудуться 21 липня 2019 року.

9 червня партія “Слуга народу” провела з’їзд у ботанічному саду Києва, де представила першу сотню кандидатів у депутати та кількох кандидатів на мажоритарних округах, пише канал 24.

Програма президентської партії складається з 16 пунктів, що стосуються влади, корупції, довкілля, освіти, безпеки, економіки тощо.

Серед основних пріоритетів партії можна виділити :скасування недоторканності народних депутатів, повне оновлення прокуратури, впровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів, реформа збройних сил за стандартами НАТО, посилення громадського контролю за судовою системою, збільшення рівня доходу українців до середньоєвропейського, ухвалення стратегії поступового зменшення єдиного соціального внеску тощо.

Також пообіцяли скасувати енергетичну схему “Роттердам+” і їй подібні, оптимізувати тарифи на комунальні послуги через приборкання олігархічних монополій та створити умови для розвитку “зеленої” енергетики.

Окрім того, члени “Слуги народу” розповіли про плани та стратегії по розвитку та вдосконаленню таких сфер як: медицина, освіта, екологія тощо.  Загалом члени ЗЕкоманди мають на меті повне оновлення держави та її подальший розвиток на європейському рівні.

Президент наголошує, що у списку “Слуги народу” є різні експерти, обличчя ЗЕкоманди з регіонів та люди, які потрапили до списку через інтернет-відбір і мають чудові ідеї. Це люди, які не лише знають про проблеми України, а мають шляхи їх вирішення. Таким чином до Топ-5 кандидатів у депутати від “Слуги народу” потрапили:

Дмитро Разумков – голова партії “Слуга народу”.

Руслан Стефанчук – доктор юридичних наук, представник президента у Верховній Раді головний ідеолог партії.

Ірина Вінідіктова – експерт партії з реформи судової системи.

Давід Арахамія – волонтер.

Галина Янченко – експерт з питань антикорупційної політики.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпаття готується до парламентських виборів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі