Новини

Смертельно хворий хлопчик помер на руках Санта-Клауса

Опубліковано: 13.12.2016, 09:57 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Американець, який переодягається Санта-Клаусом, виконав бажання смертельно хворого хлопчика на Різдво. Він відвідав його, перш, ніж юнак помер у нього на руках.

Ерік Шмітт-Матцен поспішив до місцевої лікарні в Теннессі, коли отримав дзвінок від невиліковно хворого п’ятирічного хлопчика, який хотів побачити Санта-Клауса, пише WestNews з посиланням на ВВС.

60-річний чоловік, який грає казкового персонажа, сказав, що подарував хлопчику подарунок і тримав його в обіймах, поки юнак не помер.

Сім’я хлопчика спостерігала за цим та сильно плакала, повідомив чоловік BBC.

“Коли я відчув, що життя йде від нього, я підняв очі, і сльози текли по моєму обличчю. Тоді я подивився у вікно, і його мама почала сильно плакати”, – сказав він.

Пан Шмітт-Матцен попросив членів сім’ї залишатися в коридорі, аби вони не розплакались, коли він зайде до хлопчика.

“Я маю бути веселим хлопцем, який допоможе дитині почувати себе прекрасно, посміхнутися і забути про свої турботи”, – сказав він.

Санта-Клаус сказав: “Спочатку ви повинні вийти в коридор, а потім я стоятиму там і плакатиму з вами”.

Дружина Шарон, також грає роль місіс Клаус

Дружина Шарон, також грає роль місіс Клаус

Чоловік, який грає Санту, за спеціальністю інженер-механік і президент компанії із виготовлення дротових деталей. Він народився у День Святого Миколая (6 грудня) і професійно грає цю роль протягом шести років.

Пана Шмітта-Матцена вже запрошували, аби він востаннє зустрів Різдво із дітьми.

Чоловік сказав, що подарував хлопчикові іграшку з телешоу, який купила його мати.

Хлопчик запитав його, куди він потрапить після того, як помре. Пан Шмітт-Матцен сказав йому, що хлочик буде ельфом номер один у команді Санти.

Потім хлопчик сів, аби обійняти Санту і востаннє запитав: “Санта, ви можете мені допомогти?”. Так він помер на руках у Санти.

“Це все ще важко пережити”, – сказав чоловік BBC.

Коли його запитали, чи продовжить він переодягатися Сантою, пан Шмітт-Матцен сказав: “Якщо хтось подзвонить, я зроблю це. Це боляче, але я наважусь”.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ