Мистецтво

“Снятин осиротів”: відійшов у засвіти відомий художник-графік та поет

|

На 90-му році життя відійшов у вічність художник-графік та самобутній поет, лауреат Черемшинівської та Стефаниківської премій Дмитро Лазаренко.

Сумну звістку повідомили на сторінці Музею Марка Черемшини у Снятині, пише WestNews.

“Без його шляхетної присутності і мудрого слова не обходився ні один захід нашого музею. Це той митець, з яким можна було годинами говорити про філософію мистецтва і життя загалом. Вимогливий, мудрий, гранично делікатний”, – йдеться у дописі.

Пандемійна пора для Дмитра Лазаренка стала переломною: давня онкохвороба далася взнаки і художник переїхав зі Снятина до рідного йому Русова. Нещодавно стало відомо, що Дмитра Лазаренка скосив ще і коронавірус. Проте його побороти Дмитро Лазаренко не зміг. Саме з цієї трагічної причини традиційне поховання – неможливе.

“Висловлюємо найщиріші співчуття родині Дмитра Лазаренка, рідним його серцю людям, колегам і учням. Без цієї людини Снятин таки осиротів… Дмитра Лазаренка прийме рідна русівська земля і відтепер він – на самоті з Творцем, як і писав у своїй книзі…Вічна і світла пам`ять…З сумом і щирими співчуттями”, – висловлюють співчуття члени Творчого клубу імені Марка Черемшини та Снятинького літературно-меморіального музею Марка Черемшини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Помер депутат Коломийської міської ради VI скликання

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

МистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі