Економіка та гроші

Стало відомо, коли підприємці зможуть отримати по 8 тис грн від держави

|

Уже наступного тижня громадяни та власники бізнесу, які постраждали від посилених карантинних обмежень у «червоних зонах», зможуть отримати виплати у розмірі 8 тисяч гривень. Для цього потрібно подати заявки на порталі або в застосунку Дія.

Виплати здійснюватимуться автоматично, пише WestNews.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр зауважив, що Верховна Рада вже схвалила механізм підтримки громадян та бізнесу, який Уряд розробив на доручення Президента України.

«Цей механізм передбачає надання одноразової грошової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень. Він вже працював узимку, і ми його повертаємо в регіони, що перебувають у «червоних зонах». Зареєструватись на отримання допомоги від держави можна буде вже наступного тижня», — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, очільник Уряду відзначив, що у деяких регіонах після запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади спостерігається стабілізація ситуації з поширенням COVID-19. Зокрема, фіксується зменшення кількості хворих та зниження навантаження на лікарні.

«Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до «помаранчевої» зони. Це вкотре демонструє, що адаптивний карантин працює і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби», — сказав Прем’єр-міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чому Івано-Франківщина досі у “червоній” карантинній зоні: перевищений ряд показників

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіКарантинНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі