Новини

Стало відомо, у якому районі Прикарпаття збільшилася заборгованість із виплати зарплати працівникам

|

Станом на 1 червня 2018 р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 27,8 млн грн, що складає 1,9% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2018 р.

Порівняно з 1 травня 2018 р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 2,9 млн грн, або на 11,8%. Збільшення заборгованості спостерігалось у Косівському (на 1,9 млн грн), Рогатинському (на 1,2 млн грн), Тисменицькому (на 134,6 тис грн), Надвірнянському (на 129,1 тис грн) районах та м.Калуші (на 19,2 тис грн); виник борг у Верховинському (в сумі 442,6 тис.грн) та Городенківському (468,1 тис грн) районах, інформує WestNews з посиланням на Головне управління статистики.

Водночас у м.Івано-Франківську сума боргу зменшилась на 1,4 млн грн. На підприємства обласного центру припадає 64,5% суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 13,7%, Косівського – 10,1%, Рогатинського – 5,2%, м.Калуша –2,1%, Городенківського району – 1,7%, Верховинського – 1,6% та Надвірнянського – 1,1%. На підприємствах решти міст і районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Заборгованість за рахунок коштів місцевих бюджетів станом на 1 червня 2018 р. на підприємствах Косівського, Рогатинського, Городенківського та Верховинського районів склала 5,2 млн грн. У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 36,5% суми боргу, водночас у Верховинському, Городенківському, Косівському та Рогатинському районах цей показник складає 100%, в Надвірнянському районі – 42,4%, м.Івано- Франківську – 22,3%, Тисменицькому районі – 21,9%. У м. Калуші вся сума заборгованості з виплати заробітної плати, в Тисменицькому районі – 78,1% суми боргу, у м.Івано-Франківську – 77,7%, Надвірянському районі – 57,6% утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (в середньому по області цей показник складає 63,5%).

Нагадаємо, на Прикарпатті зареєстрували майже десять тисяч безробітних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відпочинок, одяг та лікування: франківці розповіли, на що витратили б зайві гроші

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі