Культура і мистецтво

Стартує другий етап реалізації проекту “Промприлад.Реновація”: що планують зробити

Опубліковано: 07.07.2020, 15:51 | Автор: Зоряна Хромей

Сьомого липня починається наступний етап залучення інвестицій у проект “Промприлад.Реновація”. Понад $5 млн залучених інвестицій, 425 інвесторів, 16% реалізованого проекту та 25 резидентів.

Минулий етап інвестування, який завершився у грудні 2019 року, ознаменувався для Промприлад.Реновація успіхами у залученні коштів від інвесторів: сумарно вкладення у розвиток проєкту склали понад $5 млн інвестицій, і ще $760 тис. грантових коштів було залучено на розвиток соціальної інфраструктури, йдеться на сайті Промприладу.

У січні 2020 року Промприлад.Реновація викупили завод та реконструювали перших 6 тис. кв. м приміщень, в яких вже працюють та розвиваються стартапи, бізнеси, мистецькі, освітні та урбаністичні проєкти.

Протягом останніх трьох місяців на Промприладі стартували нові проєкти: зокрема, R&D center екологічного одягу Framiore та мейкерспейс «Відкрий цех».

«У червні 2020 року була здійснена перша переоцінка активів Промприлад.Реновація за міжнародними стандартами, яка зафіксувала зростання вартості акцій фонду проєкту на 21% у порівнянні зі стартовою ціною. І це на фоні загального економічного спаду в країні», – коментує результати діяльності проєкту генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк.

Зараз починається наступний етап реалізації проєкту, згідно з яким передбачається протягом наступних трьох років здійснити повну реконструкцію приміщень заводу площею 28 тис. кв.м та побудувати ще понад 10 тис. кв. м розвиткової інфраструктури.

«Наша місія в цьому проєкті – це створення великого соціального ефекту для міста, регіону та країни. А також – економічної доданої вартості для інвесторів», – відмітив генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк.

Станом на сьогодні проєкт вже об’єднав 425 співінвесторів і 32 партнерів, серед яких такі організації і фонди: уряди Швеції, Канади, SRI International (Стенфордський інститут досліджень), CANactions, Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, Івано-Франківська міська рада.

Ініціатори проекту запрошують долучайтися усіх охочих, адже кожен може стати частиною проєкту, який змінює світ на краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Офіси, коворкінг, фермерський ринок, магазини: проект ревіталізації заводу «Промприлад» переходить на новий етап

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ