Стартуємо: перший спецпроект WestNews «Міняю професію»

Часто наше уявлення про ту чи іншу професію досить вузьке і поверхневе. Одні з професій можуть здатися дивними й, на перший погляд, зовсім непотрібними у сучасному світі. Проте, вони існують та продовжують розвиватися. А інші навпаки – є на піку популярності у запитах роботодавців й не потребують навіть додаткової реклами.

Але щоб розповідати про якусь професію, треба її спробувати «на власній шкірі». Що власне ми й зробили. WestNews відрядив свою журналістку «у поле» досліджувати інші професії.

Ми не даємо порад, як влаштуватися на роботу. Проте, з власного досвіду ділимося з вами усіма козирями та підводними каменями, плюсами та мінусами різних професій на теренах Прикарпаття.

«Моя основна сфера діяльності журналістика. Тут я себе відчуваю у своїй тарілці, як то кажуть. Якось у редакції ми подумали, а що якщо я зміню професію. Тоді вирішили, що один день я працюватиму з людьми різних сфер діяльності. Деякі з них були важкі та виснажливі, а були й веселі та смачні. Для мене досвід роботи в інших професіях зовсім новий. Але одне можу сказати точно: кожна робота та сфера заслуговує окремої уваги», – ділиться враженнями журналістка Люся Грибик.

Що з цього вийшло? Чи вдалося освоїти хоч якусь професію? Показуємо у нашому проекті «Міняю професію».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де та яку роботу шукати під час карантину: поради для прикарпатців

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Спецпроекти
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі