«Стерненку – волю»: в Івано-Франківську люди вийшли на мітинг підтримки засудженого активіста. ФОТО/ВІДЕО.

Сьогодні, 23 лютого, в Івано-Франківську на площі біля будівлі Івано-Франківської обласної ради відбулась акція на підтримку засудженого активіста Сергія Стер ненка, пише WestNews.

О 18.30 на площі зібрались близько 100 молодих людей, які з плакатами і гаслами на підтримку засудженого до семи років в’язниці Сергія Стерненка, вимагали звільнити його, називаючи суд над ним «судилищем» з порушенням усіх вимог закону. Згодом кількість учасників акції збільшилась.

«Сьогодні сюди прийшли небайдужі громадяни і громадянки, які слідкували за судовим засіданням. А після оголошення вироку вирішили виходити на вулиці. Людям не все одно, в якій державі вони хочуть жити. Їм не все одно на поліцейське свавілля, на провалену судову реформу! Протест вже давно є класною формою вираження громадської думки і Україна, як ніяка інша країна, показує, що це не просто так. Це дієво!», – зазначила учасниця акції Катя Балашова.

Активісти також висловили підтримку всім політв’язням в Україні та вигукували гасла з осудом дій генерального прокурора Ірини Венедіктової, міністра внутрішніх справ Арсена Аракова та президента України Володимира Зеленського.

Додамо, що подібні акції сьогодні відбуваються як мінімум ще у 14 великих містах України – Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Тернополі, Вінниці, Луцьку, Одесі, Чернівцях, кропивницькому, Ужгороді, Полтаві, Рівному, Запоріжжі та Кривому Розі.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та владаСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі