Культура і мистецтво

Студент франківського коледжу став дитиною року “Покоління Z”

Опубліковано: 01.12.2020, 23:07 | Автор: Наталія Вінничук

Одну із номінацій проєкту «100 успішних українців» від журналу «Ukrainian people» отримав студент коледжу Університету Короля Данила Денис Родін, пише WestNews.

Хлопець навчається на  спеціальності «естрадний спів» і з дитинства займається співом, є учасником таких відомих проєктів, як «Голос діти» та «Дитяче Євробачення», переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів. На даний час Денис, попри студентське життя, активно розвиває свій TikTok, працює як сольний виконавець, є учасником відомого українського підліткового бенду 7teen’s.

“Ця перемога досить неочікувана, все вийшло максимально спонтанно: моя мама отримала повідомлення від організаторів, що мене включили до списку 100 успішних українців. Такі відзнаки дають стимул працювати далі. Завжди приємно, коли твою працю помічають і цінують. Радий, що мені вдалося отримати таку нагороду”, – розказує Денис Родін.

Церемонія нагородження відбулась  27 листопада у музеї «Становлення української нації» у місті Києві. На заході були присутні почесні зіркові гості та відомі українці, лідери в різних сферах діяльності.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоМузикаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ