Студенти-медики долучаться до чергування на карантинних блокпостах

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету долучаться до роботи шістнадцяти карантинних пунктів, що функціонують в області, пише WestNews.

Про це йшлося на зустрічі у голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Бойчука.

Працівники національної поліції та департаменту охорони здоров’я розповіли про функції, покладені на вказані пости. Йдеться про проведення температурного скринінгу та попереднього медичного огляду людей, які пересуваються транспортними засобами по території області.

Очільник Прикарпаття наголосив на важливості вкладу кожної людини у процес протистояння поширенню COVID-19.

«Щиро вдячний усім, хто проявляє свою громадянську позицію і робить свій внесок у боротьбу з пандемією. – підкреслив Андрій Бойчук. – Поряд із діями влади по збільшенню ліжко-місць, по забезпеченню медичних закладів кисневими точками та медикаментами, не менш важлива поведінка кожної людини. Адже дотримання карантинних обмежень, просвітницька робота, долучення до ініціатив спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу допоможуть зберегти життя і здоров’я наших близьких».

Нагадаємо, що у п’ятницю відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, де було прийнято рішення про створення в області на в’їздах і виїздах з населених пунктів, де висока захворюваність на COVID-19, шістнадцяти карантинних пунктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Богородчанщині розпочали розгортання мобільного госпіталю. ФОТО/ВІДЕО. Оновлено

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі