Стихійне сміттєзвалище серед житлових будинків: франківці скаржаться на антисанітарію. ВІДЕО

В Івано-Франківську на місці конфліктної забудови, яка у замороженому стані перебуває близько семи років, утворилось стихійне сміттєзвалище, пише WestNews.

Мешканка будинку № 93 на вулиці Галицька Любов Паршивлюк розповідає, якою раніше була територія поблизу її дому.

“Коли ми поселилися, тут була приватна забудова і польський будиночок. Тут жила сім’я. Прийшов забудівник. Домовився з цим господарем. Купив у нього приблизно чотири сотки. Де він взяв ті документи і хто йому попідписував, що це збільшилося в два рази, ніхто не знає. Бо в нас є витяг, де ці документи первинні”, – розповіла жінка Суспільному.

Володимир Гаркавенко за професією будівельник. Чоловік каже, що згідно з будівельними нормами, на цій території може бути лише одно- або двоповерхова приватна споруда.

“Тут є багато квартир, багато дітей і майже немає нормального дитячого майданчика, спортивного майданчика. Ці ділянки повинні бути поблизу будинків, але їх тут немає. І їх неможливо зробити, якщо буде забудова на цьому місці”, – каже Володимир Гаркавенко.

За словами начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради Ореста Кошика, дозвільних документів на будівництво на цій ділянці не видавали.

Детальніше у відео

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківське сміттєзвалище припиняє приймати ТПВ через перенавантаження

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі