Новини

Суд скасував рішення Івано-Франківської міської ради про забудову на Макогона

|

В Івано-Франківську завершилось заключне засідання у справі забудови по вулиці Макогона. 

Сьогодні, 24 листопада, після декількох засідань і перерв суд перейшов до стадії дослідження письмових доказів. Зокрема – власне, скандального рішення №207 міської ради про забудову цієї промзони, пише WestNews із посиланням на ГК.

Також суд дослідив сам детальний план території, дозвіл на його розроблення та інші документи – протокол громадських слухань, листи від третіх сторін, матеріали апеляційного провадження та ухвалу за результатами її розгляду.

“Заяви відповідача не спростовують наших позовних вимог. Їхні пояснення в певній мірі свідчать про прийняття регуляторного акту з порушеннями”, – сказав прокурор Гоголь.

Представник відповідача Надія Кедик заперечила всі звинувачення та вкотре зіслалась на те, що рішення не було регуляторним актом. За її словами, у листі Державної регуляторної служби це підтверджено.

Прокуратура ж трактує цей лист зовсім інакше, посилаючись на перший його абзац, а не на другий, як міськрада.

Надія Кедик стверджує, що вказані громадські слухання все-таки відбулись, у кабінеті №311 міської ради. За її словами, на слуханнях не було подано жодних пропозицій, і все законно. Тож вона просить суд відмовити в задоволенні позову прокуратури.

Суд оголосив про закінчення дебатів та вийшов до нарадчої кімнати. Згодом, повернувшись, суддя Григорук зачитав постанову суду.

“Івано-Франківський окружний адміністративний суд, розглянувши справу за позовом в.о. керівника місцевої прокуратури до Івано-Франківської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення про затвердження ДПТ в межах вулиць Крайківського-Промислова-Макогона, на підставі ст. 124 Конституції України, керуючись статтями 158, 169, 160, 161, 162, 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства, постановив: позов прокуратури задовольнити, визнати протиправним та скасувати рішення Івано-Франківської міської ради про затвердження цього ДПТ”, – йдеться в постанові суду.

Присутні зустріли таке рішення оплесками. Втім, воно ще може бути оскаржене у Львівському апеляційному адміністративному суд.

1234566

Читайте також: Подробиці викрадення неповнолітнього в Коломиї: чоловік погрожував втопити дитину.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі