Новини

Священник з Франківська став душпастирем для українців у Португалії

|

Отець Андрій Полторацький призначений надавати душпастирську опіку українцям греко-католикам у Португалії.

Священник мешкатиме неподалік від м. Авейру і служитиме для українських громад у містах Віла-Нова-де-Гайя, Агеда, Брага та інших, що розташовані на півночі країни, пише WestNews з посиланням на Івано-Франківську УГКЦ.

Таке призначення стало можливим завдяки старанням Пасторально-міграційного відділу, який вивчає потреби у священниках у тих країнах, де немає структур УГКЦ, але є українці, і шукає відповідних кандидатів на таку місійну працю.

Отець Андрій планує розпочати своє служіння вже у лютому.

“У Португалії я був минулої зими, від середини грудня до кінця лютого. Мешкав в Авейру, у римо-католицькій семінарії. Служив для наших греко-католиків у Віла-Нова-де-Гайя, Агеда, Сан-Жуан-Да-Мадейра, Арріфана, їздив до Браги. Там є наші прекрасні громади, десь більші, десь менші, але є наші люди, і всі вони потребують пасторальної опіки. Сім років для них нікого немає на постійній основі для служіння. Їм важко, тим більше враховуючи ситуацію з ковідом. Деякі парафії не мають Служби Божої цілий місяць”, – поділився душпастир.

Священник розповів, що сам вже потроху опановує португальську і планує продовжити вивчати мову вже в середовищі. Отець Андрій також володіє англійською.

Довідково

Отець Андрій Полторацький – неодружений священник, належить до Київської архиєпархії. Навчався у Івано-Франківській Духовній семінарії св. свщмч. Йосафата, яку успішно завершив у 2017 р. За три роки священства здійснював душпастирські візити до українців греко-католиків на Кіпрі, у Португалії та Сінгапурі. До призначення на служіння у Португалії допомагав на Львівщині отцям-редемптористам у храмі святих апостолів Петра і Павла м. Новояворівськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Перестало битися серце священника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі