Культура і мистецтво

Свято французького кіно в Івано-Франківську: Палац Потоцьких запрошує на кінопокази просто неба. ФОТО

|

У п’ятницю, 4 жовтня, на території Палацу Потоцьких відбудеться пресконференція щодо проведення фестивалю французького кіно в Івано-Франківську, інформує WestNews.

Ми продовжуємо традиційні кінопокази на Палаці. З 11 до 13 жовтня в нас буде показ французького кіно.

Ми тішимся що палац Потоцьких стає місцем проведення заходів та кінопоказів. Вже стало доброю традицією продовжити кінопокази французького кіно. В нас є дружба між українським і французьким народом. Для нас це вже стало доброю традицією. Це дуже хороша традиція. А щодо Франції, зараз ми маємо співпрацю із містом Кліщі, в нас гарна і плідна спрівпраця», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

В палаці Потоцьких це вже в нас другий захід. Нині в нас три фільми для дітей і три фільми для дорослих. На відкритті кінопоказу в нас буде присутній аташе посольства Франції. Окрім того, в рамках кінопоказу відвідувачі матимуть змогу зіграти у гру петанк», – зазначив організатор Сергій Єрьомін, директор ГО «Парі-ІФ».

Ми розглядали концепцію саме розважальних фільмів, особливо – мультфільмів. Ви знаєте, що французьке кіно непросте. Фільми будуть мовою оригіналу із українськими титрами», – наголошує він.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що дивитися в кіно: прем’єри жовтня в франківських кінотеатрах. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі